Přijďte na návštěvu do kovárny

Tohle je moje kovárna, království, kde vyrábím výrobky pro Vás - zákazníky, z nichž se někdy stanou přátelé. :) Rád se s Vámi podělím o alchymii kovářské práce a, pokud budete chtít, můžete si zkusit něco vykovat. ;) Na návštěvu je možné přijít po předchozí telefonické nebo emailové domluvě v podstatě kdykoliv, ideálně ale až od května, kdy už je trochu tepleji, tak do konce září.
Náš domeček, typický broumovský statek z roku 1830 - fotka je starší, tehdy jsme opravovali střechu a hooodně doufali, že nebude pršet. Pršelo. Ale ne moc, no trochu vody jsme do kýblů a hrnců nachytali, né že né. Když jsem náš dům kupoval, spousta lidí mi radila, abych ho zboural, byl v hrozném stavu. Aspoň ta střecha prý musí dolů. Naštěstí jsme potkali výborné, pracovité tesaře, kteří ji během dvou let opravili.
Ovečky - taková ekologická sekačka, která nám spásá trávu na pozemku a občas překvapí třeba jehňátky narozenými uprostřed největších lednových mrazů. Dobře to ale zvládla, a můžete si je u nás také prohlédnout. Zvláště děti je milují. :)
No a tohle jsme my - já, má žena Alča a pejsek Beník, a vše, co nás tak nějak definuje: láska k přírodě, kovařině, k sobě a vzájemná úcta ke všemu živému.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení