Prázdniny u kovářů

Letošní prázdniny uplynuly v duchu milých setkání! Setkání s vámi – našimi hosty a zákazníky! Rádi bychom si spolu s vámi na chvilku zavzpomínali. :)

Na nadšené a ochotné holanďany z Camping Šonov – poznali jsme snad celou rodinu Roba a Marjan Geernaertových z Camping Šonov a to včetně vnoučat. :) Vždy o víkendu jsme se s Alčou těšili na workshopy a posezení u piva s partou těhle super lidí. A jejich pomoc s odnošením 800 kg uhlí od silnice, kde ho složil zapálený pošťák, jsme více než uvítali. Vždyť bylo hotovo během pár minut! :-O

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na táborníky z Náchoda, sehranou partu, kteří si vyzkoušeli kovářské řemeslo, nakoupili a byla s nimi fakt sranda. :-)

Mimo jiné si ověřili, že kroužkovou košili vážně kopím propíchnout nejde. ;-)

  

Na milé sousedy ze Šonova – Hájkovy, kterým moc rád ukovu branku. Na návštěvu paní sousedky s dcerou, které mají rády přírodu a modrou barvu. A také na seznámení s kameníkem z Rožmitálu, ze kterého vzešla moc hezká spolupráce na obnově místních památných soch. A na setkání s tolika milými lidmi z okolí ale i z velké dálky, kteří u nás nakoupili a na chvíli se zastavili, aby přičuchli ke kovařině.

 

Díky vám všem dává totiž naše práce smysl a jsme rádi, že jsme vás poznali! :) Těšíme se na viděnou se všemi i příští rok! :)

Ondra, Alča a Beník 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení